סטודיו לריקודי זוגות ופריסטייל התקשרו: 052-2235941

ריקוד סלסה

לרקוד מהלב – בית ספר ללימוד סלסה וריקודי זוגות בתל אביב.

בואו ללמוד לרקוד סלסה בשיעורים פרטיים או קבוצתיים.

ריקוד סלסה בסטודיו לרקוד מהלב

ריקוד סלסה בסטודיו לרקוד מהלב

ריקוד הסלסה הינו ריקוד לטיני שהתפתח בתחילת המאה ה -20 בקובה, לפני המהפכה הקומוניסטית, המשלב אלמנטים מריקוד הסווינג, ממבו, צ'ה צ'ה צ'ה ומגוון ריקודים אפרו-קובניים אחרים.
משמעות המונח סלסה – "רוטב חריף" המדגיש כי הריקוד הינו סקסי ותוסס.

קיימים מספר סגנונות סלסה עיקריים, שהתפתחו במקומות שונים:

ריקוד סלסה קובנית זוגית- מאופיינת בצעדים בתנועה מעגלית וקיים דגש חזק על תנועת כתפיים ואגן.

רואדה – ריקוד רחוב קובני , הנרקד במעגל של זוגות. כל הזוגות מבצעים את אותן הווריאציות המסומנות מראש באמצעות איתותי ידיים וצעקות של אחד המשתתפים. הריקוד דורש מהמשתתפים ידע של הסימנים המוסכמים ושל שמות התרגילים, ובמהלכו בני הזוג מתחלפים באופן מתמיד.

סלסה L.A. – סגנון זה מקורו בארצות הברית, ומאופיין בהשפעות סלוניות שחדרו לריקוד הקובני. בני הזוג מקפידים בריקוד על היצמדות לקו ישר, כאשר הווריאציות מבוצעות לרוב תוך כדי העברה של הבחורה מצד אחד של הקו לצדו השני, הסגנון מאפשר ביטוי חופשי של בני הזוג על ידי תנועת גוף וידיים (ליידי-סטייל ומן-סטייל).

סלסה קולומביאנית / פורטוריקנית – סגנונות ריקוד אלו שמים דגש על ביצוע של רקיעה מיוחדת בספירת ה-3 וה-7 בכל תיבה. הריקוד כמעט נטול וריאציות, כאשר בני הזוג רוקדים זה מול זה בתנועה של משיכה ודחיפה, לעתים כאשר כפות הידיים מונחות אנכית זו על זו.

ריקוד סלסה בסגנון ניו יורק – סגנון המאופיין בריקוד על ספירת ה-2 במקום ה-1, שונה מהסגנונות האחרים. התנועה רכה וזורמת, תוך נסיון לשמור על קו, אך ללא הקפדה מוחלטת. התנועה נראית יותר רגועה ונמתחת על פני זמן רב יותר מאשר בסגנונות אחרים. לרוב, סגנון זה נרקד על מוזיקת ממבו ניו-יורקית.

בטודיו לרקוד מהלב תוכלו ללמוד בשיעורים פרטיים או קבוצתיים את כל סגנונות ריקוד הסלסה, ריקודים סלוניים ולטיניים וריקודי זוגות.

בואו להתנסות בשיעורים פרטיים או קבוצתיים בריקוד הסלסה
התקשרו עכשיו !!! 052-2235941

ריקוד סלסה – סטודיו לרקוד מהלב

ריקוד סלסה לחתונה

פנו אלינו היום למידע נוסף

  • טלפון: 0522-235-941
  • כתובת: התחיה 14, תל אביב
  • טופס: יצירת קשר

ליצירת קשר ופרטים נוספים אנא מלאו הפרטים בטופס:

רקדנים

חזור לראש העמוד