סטודיו לריקודי זוגות ופריסטייל התקשרו: 052-2235941

שיעורי ריקוד קבוצתיים

שיעורי ריקוד קבוצתיים

נפתחת קבוצת מתחילים חדשה בפברואר 2017!

מספר המקומות מוגבל, התקשרו עכשיו! 052-2235941

או השאירו את הפרטים בטופס מצד ימין ונחזור אליכם עם כל הפרטים בהקדם!

הוציאו מהמחבוא את הרקדן שבכם

המילים שיעורי ריקוד יכולים לעורר חשש אצל אנשים מסוימים אולי זה בגלל שאינם מכירים את התהליך המיוחד שעוברים תלמידים המגיעים לסטודיו הנכון שבו מדריכים אותם באווירה רגועה ומדגישים בפניהם שריקוד הוא קודם כל הנאה ורק אחר כך מדובר בתנועות מהוקצעות, בעמידות מדויקות ובתיאום הקצב.

היהלום שבכם זוכה לליטוש
לא מעט ישראלים מצטרפים למגוון של שיעורי ריקוד פרטיים או שיעורי ריקוד קבוצתיים בכדי ללמוד מאפס כיצד לרקוד או בכדי ללטש את היכולות שלהם. במהלכם של שיעורי ריקוד פרטיים ניתן לראות כיצד כל טרדות היום נעלמות להם, ואם באים עם בני/בנות הזוג ניתן ליהנות גם מקרבה שלא תמיד מצליחים להגיע אליה.

אלו הלוקחים חלק באותם שיעורי ריקוד קבוצתיים ללימוד ריקודים סלוניים ולטיניים לא מאמינים לעתים כיצד הם נעים בקצב הנכון וכיצד הם מפיקים כל כך הרבה תנועות מלאות חן או כוח. שיעורי ריקוד מעניקים לכל אחד את האפשרות ללמוד דברים חדשים, ליהנות בצורה מיוחדת, ואף להתרגש. לכן לא צריך ללמוד ריקוד מסיבה מיוחדת אלא בכדי ליהנות.

ליהנות מחיבור של גוף ונפש
אנו כבר יודעים כי עם כל הכבוד לגוף שלנו, הרי שהנפש או הנשמה היא זאת שמניעה אותנו בסופו של דבר. שיעורי ריקוד פרטיים, שיעורי ריקוד קבוצתיים, וכל צורת לימוד של ריקוד, הם אלו המספקים את הדלק שהנשמה שלנו כל כך צריכה. בלי הדלק הזה המכונה המדהימה שאנו קוראים לה גוף האדם לא ממש תפעל.

על דרך ההומור נגיד כי שעה של לימודי ריקוד פרטיים עושה טוב הרבה יותר משעה אצל הפסיכולוג הכי טוב בעולם. גם שעה של לימודי ריקוד קבוצתיים יכולה לעשות הרבה יותר מכל דינאמיקה קבוצתית אחרת. כל טיפת זיעה שנוטפת מכם בסיומם של לימודי ריקוד קבוצתיים או פרטיים שווה ליטר דלק (הנאה) שבו זכיתם.

חזור לראש העמוד