סטודיו לריקודי זוגות ופריסטייל התקשרו: 052-2235941

שיעורי ריקוד חופשי לפני החתונה

  • שיעורי ריקוד לחתונה - בית ספר לריקוד לרקוד מהלב
  • שיעורי ריקוד לחתונה - בית ספר לריקוד לרקוד מהלב
  • שיעורי ריקוד לחתונה - בית ספר לריקוד לרקוד מהלב

נמאס לכם לעמוד מהצד ולראות איך כל השאר מפזזים בהנאה?

רוצים ליהנות כמו כולם ולהשתחרר לצלילי השירים האהובים??

רוצים להרגיש בנוח במסיבות, דאנס בארים ואירועים חברתיים???

שיעורי ריקוד פרטיים בריקוד חופשי

הרשמו לשיעורי ריקוד בכל הסגנונות הפופולריים: דאנס, דיסקו, היפהופ, מזרחית, יוונית, תימנית וכל מה שנדרש ברחבת הריקודים. מעכשיו גם אתם תוכלו לחוות את העוצמה של חווית הריקוד.

זיכרו! הרחבה היא גם שלכם!!!

שיעורי ריקוד חופשי לפני החתונהמי שרוקד כל החיים, אם בשיעורי ריקוד מגיל צעיר, אם בהתחלה מול המראה – תוך כדי חיקוי תנועות של זמרים/רקדנים, או החברים הכי טובים ואת המקובלים בכל המסיבות – כל אלו, בדרך כלל לא מבינים מה הבעיה בפשוט לרקוד ולהשתולל ברחבה. אבל הרבה מאוד אנשים, בכל הגילאים (8 – 80) גם מוכשרים מאוד בכל התחומים האחרים וגם מוזיקליים מאוד, חווים קשיים בשחרור ובפתיחות ברחבת הריקודים. הם מאוד מודעים לעצמם, מרגישים שמבטי האחרים ננעצים בהם, ופוחדים לרקוד, ומרגישים מגוחכים בכל תנועה שהם עושים.
בשביל זה אנחנו כאן.

בסטודיו לרקוד מהלב פיתחנו סדרת שיעורי ריקוד חופשי בכדי ללמד אתכם כמה קל להתנועע ולהשתולל ולהתמזג עם השיר והקצב, ופשוט להשתחרר ברחבות הריקודים השונות – אירועים, דאנס בארים, מסיבות וכל אירוע שיש בו מוסיקה ופוטנציאל לרחבת הריקודים.

שיעורי ריקוד לפני החתונה

ואין ספק שאנחנו כאן במיוחד כשמדובר באירוע שהוא שלכם!!!

בשיטת הלימוד שפיתחנו תלמדו כמה קל לשלב בין הרגליים לכתפיים, לידיים ולאגן. ואחרי שיעורי הריקוד שלנו תרגישו חופשיים לרקוד בכל סגנונות הריקוד הפופולריים החל מריקוד חופשי, דאנס/דיסקו, מזרחית, לטינית, היפהופ, רוקנרול, יוונית, תימנית וכל מה שרלוונטי עבורכם לרחבת הריקודים. אנחנו נלווה אתכם יד ביד, צעד צעד, בשיעור פרטי, בתשומת לב אישית, עם כל האהבה, ולהראות לכם שהרחבה היא גם שלכם. שהשחרור העצום הזה שנקרא ריקוד, נולד גם עבורכם, וגם אתם יכולים ומסוגלים להראות נפלא על רחבת הריקודים – כל אחד לפי הרמה הרצויה עבורו.

אין צורך להיות רקדנים אלופים כדי לפזז ברחבת הריקודים. נדרשים לפעמים רק כמה צעדים בסיסים בלבד ברגליים וכמה תנועות ידיים כדי ליהנות ולהראות מצויין. אנחנו כאן לקחת אתכם לרמה שאליה תרצו להגיע, לגעת בסגנונות הריקוד שמעניינים אתכם, בשירים שאהובים עליכם, ולרקוד עמכם, ממש כמו במסיבה, עד שתגיעו לביטחון ולשחרור הנדרשים והמבורכים עבורכם.

שיעורי ריקוד חופשי לרקדנים ביישנים

נמאס לכם לעמוד מהצד ולראות איך כל השאר מפזזים בהנאה?ריקוד חופשי ברחבת הריקודים
רוצים ליהנות כמו כולם ולהשתחרר לצלילי השירים האהובים??
רוצים להרגיש בנוח במסיבות, דאנס בארים ואירועים חברתיים???

שיעורי ריקוד פרטיים בדיסקו, היפהופ, מזרחית, יוונית, תימנית וכל מה שנדרש ברחבת הריקודים. מעכשיו גם אתם תוכלו לחוות את העוצמה של חווית הריקוד.

זיכרו! הרחבה היא גם שלכם!!!

כל הסיבות ללמוד לרקוד: ריקוד תורם לבריאות, לשחרור הגוף והנפש, לביטחון העצמי, להעצמת הבילוי החברתי ולרענון וחיזוק הזוגיות!!!

צרו קשר עכשיו והתחילו לרקוד!

בשביל זה אנו כאן למענכם – סטודיו לרקוד מהלב.

פנו אלינו היום למידע נוסף על ריקוד חופשי

  • טלפון: 0522-235-941
  • כתובת: התחיה 14, תל אביב
  • טופס: יצירת קשר

ליצירת קשר ופרטים נוספים אנא מלאו הפרטים בטופס:

רקדנים

חזור לראש העמוד