סטודיו לריקודי זוגות ופריסטייל התקשרו: 052-2235941

ריקוד בת מצווה

רוצים רגע בלתי נשכח באירוע בר או בת מצווה?
רוצים שילדיכם ירגישו כוכבים בערב הכי מיוחד שלהם?
רוצים אטרקציה מיוחדת ומרגשת?

סטודיו "לרקוד מהלב" יבחר עם ילדיכם את השיר האהוב ביותר עליהם, ויחבר עבורם ריקוד לבת מצווה מיוחד וייחודי, משלהב, בדיוק בסגנון המתאים להם.

אין ספק שזה יהיה שיאו של הערב!!!
ניסיון רב עם ילדי בר מצווה ובת מצווה.

ריקוד בר או בת מצווה יחד עם אחד ההורים, אחד האחים, חברים ואף רקדנים מקצועיים!

כמה את יפה כשאת רוקדת
המשפט שבכותרת הוא חלק משיר שבא להראות כמה יכול מי שרוקד להיראות הרבה יותר יפה וחינני בעיני כל מי שרואה אותו. כיום חלק מאירוע בת מצווה מושקע הוא זה שבו מבצעת כלת השמחה ריקוד מרשים ומלוטש והופכת באמת להיות מסמר הערב שלה. ריקוד לבת מצווה הוא לא רק אטרקציה אלא שהוא יוצר קסם לאירוע.

בכדי להיות הרבה יותר יפה כשהיא רוקדת צריכה הנערה ללמוד ריקוד לבת מצווה בצורה רגשית ולא "מכאנית". לימוד צעדים של ריקוד מסוים הוא דבר נחמד אך הוא מביא לכך שהנערה תהיה עסוקה בבדיקת צעדיה ובמקום להפנות את פניה לקהל היא תטה אותן מטה בצורה חסרת חן, לכן צורת הלימוד חשובה.

האורחים רואים, מתרשמים, ומצטרפים1818.36182423
ריקוד לבת מצווה או ריקוד בר מצווה יכול למשוך את כל האורחים שבאירוע, שבתחילה צופים, מתרשמים, ומוחאים כפיים במרץ, ועם סיום הריקוד הם "פולשים" לרחבת הריקודים בכדי לתת דרור לחשק לרקוד שנוצר אצלם בפנים. ככל שאותו ריקוד לבת מצווה יהיה יפה יותר הוא ימשוך את העין ואת האורחים באולם כולו.

עבור כל כלת בת מצווה התהודה שייצור הריקוד המיוחד שלה והמחמאות שהיא תקבל לאחריו יהפכו אותה להרבה יותר מאושרת. עם כל הכבוד לטקס המרשים ולברכות שהרעיפו עליה המוזמנים, הרי שלאחר ריקוד לבת מצווה, שלמדה וביצעה בדיוק ובהנאה גדולה, היא כבר תרגיש כיצד היא הופכת למלכה של האירוע.

לרגש ולהתרגש
ריקוד הוא דבר מדהים שמספק הנאה עצומה לכל מי שמתנסה בו ולא משנה עד כמה הוא יודע לרקוד. כשמישהי לומדת לרקוד לקראת בת המצווה שלה היא זוכה להיכנס לעולם קסום שבו גוף ולב פועלים יחד ומוציאים ממנה רק דברים טובים, כמו רצינות וחריצות, ומפתחות אצלה רגשות מיוחדים של הנאה.

מי שמבצעת ריקוד בת מצווה לאחר שלמדה אותו בכיף ובשמחה יכולה לראות כיצד היא מתפרצת על רחבת הריקודים, וזאת גם אם היא מבצעת ריקוד ואלס עם האבא שהצטרף למשימה למשל, ומעניקה לצופים בה חוויה יוצאת דופן. ריקוד המבוצע בתנועה זורמת הוא כזה שמאפשר להנאה לנסוק לגבהים חדשים.

חזרות לריקוד בת מצווה הורסססס בסטודיו

ריקוד סלסה לבת מצווה עם רקדן

ריקוד בת מצווה משולב – אבא ובת

ריקוד בת מצווה – אבא ובת

רוצים לדעת עוד על ריקוד בר מצווה או ריקוד לבת מצווה? צרו קשר

פנו אלינו היום למידע נוסף

  • טלפון: 0522-235-941
  • כתובת: התחיה 14, תל אביב
  • טופס: יצירת קשר

ליצירת קשר ופרטים נוספים אנא מלאו הפרטים בטופס:

רקדנים

חזור לראש העמוד