סטודיו לריקודי זוגות ופריסטייל התקשרו: 052-2235941

פלאש מוב

הכנת ריקוד פלאש מוב המוני

פלאש מוב (Flash Mob) הינו להיט חדש שכובש את העולם ובמיוחד את עולם האירועים. ריקוד פלאש מוב זהו ריקוד שמתבצע על ידי קבוצת אנשים גדולה שמתאספת להדרגה ומבצעת ביחד את הכוריאוגרפיה של הריקוד ביחד.

עולם האירועים מכתיב קונפסט חדש ומפתיע, בו ניתן באמצעות הפלאש מוב כל אחד ולכל מטרה שהיא, וליצור אטרקציה מעניינת ומרוממת נפש בכל אירוע. ריקוד פלאש מוב באירוע מתחיל באופן פתאומי ונראה ספונטני לחלוטין, במטרה להפתיע את העוברים ושבים, לשמח ולהלהיב.

בואו להכין ריקוד פלאש מוב מקצועי ומושקע

צפו בריקוד פלאש מוב בחתונה

ריקוד פלאש מוב בחתונה

הצעת נישואין בפלאש מוב בסוזן דלל

הצעת נישואין מרגשת בריקוד פלאש מוב

צפו בריקוד פלאש מוב לחתונה

בניית ריקוד פלאש מוב

למרות שהריקוד נראה ספונטני בעייני המתבונן מדובר בהפקה מתוכננת ומאורגנת הנבנית מראש, כל צעדי הריקוד נבנים ומוכנים מראש, וקבוצת האנשים לומדים אותם מראש ומתכוננים לאירוע, אנו בסטודיו לרקוד מהלב מתמחים בהכנת ריקודי פלאש מוב במגוון קונספטים:
החל מהצעות נישואין, אטרקציה לאירוע חברה או מסיבה וכמובן גם כאטרקציה מיוחדת עבור הזוג המתחתן או האורחים המגיעים – יחד עם בעלי האירוע.

ריקוד פלאש מוב כאטרקציה לאירוע

אוהבים לרקוד ולפזז? ריקוד פלאש מוב יכול להיות אטרקציה נהדרת לחתונה שלכם!

איך מתחילים? ראשית אנו נבחר עמכם את השיר המתאים, נחבר את הכוריאוגרפיה המתאימה עבורכם, בתיאום עמכם, ונלמד את חבריכם בסטודיו המפואר שלנו. ניתן גם לשלב רקדנים של לרקוד מהלב בריקוד הפלאש מוב המיוחד שלכם.

מבטיחים מחיר אטרקטיבי ושירות יוצא דופן.

צפו בריקודי פלאש מוב מדהימים של "לרקוד מהלב"

ליצירת קשר ופרטים נוספים אנא מלאו הפרטים בטופס:

רקדנים

חזור לראש העמוד