סטודיו לריקודי זוגות ופריסטייל התקשרו: 052-2235941

סדנת ריקוד לימי הולדת

  • שיעורי ריקוד לחתונה - בית ספר לריקוד לרקוד מהלב

כוחו של הריקוד- מתאים לכולם ולא פוסח על אף דור

כוחו של הריקוד הינו רב ביותר- לרקוד יש יכולת לגשר על דורות, כך שניתן לצפות בתינוק קטן רוקד למנגינת שיר אהוב, או בסבא וסבתא מבוגרים רוקדים להנאתם. כמו כן, לריקוד יש יכולת לשחרר את האדם ולאפשר לו להרגיש כאילו שהוא נמצא במקום אחר- הרחק מהדאגות והטרדות אשר ממלאים את היום יום העמוס שלנו. מעבר לזאת, לריקוד יש יכולת לקרב בין אנשים, ולגרום להם להרגיש, שהם חולקים הנאה משותפת- הנאת הריקוד.

יש סיבה למסיבה – מתחילים לרקוד!

אם אתם או יקיריכם חוגגים יום הולדת, ואתם אוהבים לרקוד ומעוניינים שהסובבים אתכם ייהנו וינועו אף הם, תוכלו לצור קשר עם סטודיו לרקוד מהלב ולהזמין סדנת ריקוד לימי הולדת.

סדנת ריקוד ליום הולדת מהווה מתנה ייחודית, מהנה ובלתי נשכחת עבור חוגג יום ההולדת, והיא מתאימה לכל אחד, בכל גיל. אנחנו בסטודיו לרקוד מהלב נדאג להתאים את הסדנא בהתאם לרצונות ולצרכים של חוגג יום ההולדת.

המורים לריקוד של סטודיו לרקוד מהלב יוכלו ללמד אתכם ואת יקיריכם לרקוד במגוון סגנונות, ביניהם: לימודי ריקוד חופשי, ריקודי בטן, היפהופ, דאנס ועוד. כמו כן, יוכלו המורים ללמד אתכם ריקודים סלוניים ולטיניים כמו: סלואו, טנגו, ואלס, רומבה, סלסה ועוד מבחר נרחב של סגנונות מדליקים.

באמצעות המורים המקצועיים של סטודיו לרקוד מהלב, תוכלו להרים את יום ההולדת שלכם או של יקיריכם, ולהפוך את האירוע ליוצא דופן ובלתי נשכח.

סדנת ריקוד ליום הולדת עם ערך מוסף

חישבו על כך- באמצעות סדנת הריקוד תוכלו לגרום לכל החברים הביישנים שלכם (אשר נוטים להיצמד אל הקיר בשלב הריקודים) להתחיל לרקוד, ולהנות יותר בכל האירועים החברתיים.

תוכלו להזמין סדנת ריקוד ליום הולדת בכל גיל- בין אם מדובר על בת מצווה, בר מצווה או על יום הולדת של בני נוער, של בן זוגכם היקר או של הוריכם היקרים. היופי בריקוד הוא שאין לו גיל, ותמיד אפשר וכדאי להתחיל- אין כזה דבר מאוחר מידי!

צרו קשר עם סטודיו לרקוד מהלב ונשמח להעביר לכם סדנת ריקוד מהנה ובלתי נשכחת!

בשביל זה אנו כאן למענכם – סטודיו לרקוד מהלב.

פנו אלינו היום למידע נוסף

  • טלפון: 0522-235-941
  • כתובת: התחיה 14, תל אביב
  • טופס: יצירת קשר

ליצירת קשר ופרטים נוספים אנא מלאו הפרטים בטופס:

רקדנים

חזור לראש העמוד