סטודיו לריקודי זוגות ופריסטייל התקשרו: 052-2235941

סדנת ריקוד ליום נישואין

  • שיעורי ריקוד לחתונה - בית ספר לריקוד לרקוד מהלב

הגיע יום הנישואין שלכם? דבר ראשון שיהיה לכם המון מזל טוב!

אתם וודאי חושבים איך לחגוג את יום הנישואין, ואם כבר חוגגים, אז בטח תשמחו לעשות זאת בצורה מקורית ומפתיעה, ולהניח בצד את הדרכים הצפויות והמוכרות: כמו ללכת למסעדה, לקנות מתנה, ללכת לספא וכו'.

באמצעות סדנת ריקוד ליום נישואין בסטודיו לרקוד מהלב, תוכלו לחוות חוויה מיוחדת ושונה, וליהנות לאורך כל הדרך.

כידוע, בריקוד יש קסם – הוא מחבר בין אנשים, מאפשר לנו להשתחרר, ולהתחבר לעצמינו, הוא מאפשר לנו לשכוח מהשגרה, ולהתמסר זה לזו. מעבר לזאת, יוכל הריקוד לחזק את הקשר הזוגי שלכם, ולאפשר לכם להכיר זה את זו באופן שעוד לא הכרתם- באופן אינטימי, אבל קצת אחרת. עם מבט קרוב בעיניים, עם החזקת ידיים עוצמתית, ועם תקשורת ללא מילים.

אילו סגנונות ריקוד תוכלו ללמוד?

בין מגוון סגנונות הריקודים שתוכלו ללמוד אצלנו קיימים ריקודים סלוניים כמו וואלס אנגלי, וואלס וינאי, טנגו אירופאי ועוד. כמו כן, תוכלו להירשם לסדנה של ריקודים לטיניים ולרקוד יחד את הסלסה, הצ'ה צ'ה צ'ה, הרומבה ועוד, ותוכלו להירשם לריקודי פריסטייל בזוגות כמו פאסדובלה ישראלי, רוקנרול צרפתי/אמריקאי האסל ועוד.

בשורה משמחת לאלו מכם שמעולם לא רקדו, או שחוששים לרקוד היא, שלא משנה אם מעולם לא רקדתם, או אם אתם חושבים שאתם לא יודעים לרקוד – באמצעות מורים מקצועיים והרבה ניסיון תוכלו לעשות זאת- צעד אחר צעד, עד שתראו בעצמכם עד כמה זה פשוט. המורים הסבלניים והמקצועיים שלנו סייעו למגוון זוגות ללמוד לרקוד יחדיו, בקצב אחיד וליהנות מהחוויה (גם אם אף אחד מבני הזוג לא נוהג לרקוד) כך שאין שום סיבה שאתם לא תצליחו.

אם אתם מעוניינים לצור קשר עם הסטודיו שלנו- אתם מוזמנים למלא את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם האפשרי! שיהיה לכם יום נישואין שמח!

בשביל זה אנו כאן למענכם – סטודיו לרקוד מהלב.

פנו אלינו היום למידע נוסף

  • טלפון: 0522-235-941
  • כתובת: התחיה 14, תל אביב
  • טופס: יצירת קשר

ליצירת קשר ופרטים נוספים אנא מלאו הפרטים בטופס:

רקדנים

 

חזור לראש העמוד